Lista zawodników

To jest przykład Lista zawodników. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Lista zawodników i utworzyć nowy Listy zawodników. Baw się dobrze !

RangaZawodnikDrużynaPozycja
1polBas BraamAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
2polRafał BudyszAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
3polMichał DutkiewiczAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
4polKacper DzierżakAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
5polGoran El-WardAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
6polAleksander FrankowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
7polRadosław GórskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
8polNikodem GrekAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
9polPatryk HurynowiczAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
10polWojciech JankowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
11polFilip KosmolAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
12polSzymon ŁuszczykAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
13polMichał NagelAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
14polRyszard NowakowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
15polFilip OchocińskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
16polWojciech PaszkowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
17polOliwier PyzowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
18polMiłosz RanachowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
19polMaksymilian RusikAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
20polPatryk SacińskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
21polTymon SkibaAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
22polMarcel SnochowskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
23polAleksander SykutAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
24polJolan SzmidtAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
25polOliwier SzmycińskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
26polBorys TetykAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
27polAntoni WardzińskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL SOPOT – U17
28polMaksymilian WernerAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
29polTomasz ZuzańskiAKADEMIA KOSZYKÓWKI TREFL 2 SOPOT – U17
30polIgnacy BiałobrzeskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
31polAleksander BurekTREFL 1LO II SOPOT – U17
32polKajetan DettlaffTREFL 1LO SOPOT – U17
33polDawid DuzowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
34polEryk FlisikowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
35polMikołaj GołębiowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
36polSzymon KempińskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
37polKacper KąkolTREFL 1LO II SOPOT – U17
38polJakub KomarTREFL 1LO II SOPOT – U17
39ukrAndrii KamianoiiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
40polPaweł MakaraTREFL 1LO II SOPOT – U17
41polPiotr GarnickiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
42polBenjamin NhialTREFL 1LO SOPOT – U17
43polMirosław KrukowskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
44polNikodem PyrzanowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
45polTymon UłanowskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
46polTymon WisińskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
47polJakub ZawadzińskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
48polSebastian JankunTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
49polTymon ŁaszczTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
50polJakub SoszyńskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
51polJan MystkowskiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
52polRoman KosTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
53polWiktor PrzedlackiTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
54polSebastian RusinTREFL III SOPOT – GRUPA NABOROWA
55ukrArtur OliinikTREFL 1LO II SOPOT – U17
56polJakub JurkiewiczTREFL 1LO II SOPOT – U17
57polAntoni BednarczykTREFL 1LO II SOPOT – U17
58polJan BossyTREFL 1LO II SOPOT – U17
59polRadosław HartmanTREFL 1LO II SOPOT – U17
60polPiotr LabudaTREFL 1LO II SOPOT – U17
61polBartłomiej BorzyszkowskiTREFL 1LO SOPOT – U19
62polFranciszek ChacTREFL 1LO SOPOT – U17
63polJerzy MakowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
64polJan CzyżewskiTREFL 1LO SOPOT – U19
65polArtur SmykowkskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
66polSzymon DaszkeUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
67polGustaw SotnikTREFL 1LO II SOPOT – U17
68polWojciech GaikTREFL 1LO SOPOT – U17
69polJan WasilewskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
70polFilip GurtatowskiUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
71polFabian WięcławskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
72polWiktor JaszczerskiUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
73polAntoni WykrzykowskiTREFL 1LO II SOPOT – U17
74polAleksander JęchUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
75polMaksymilian JęchUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
76polPiotr KrzebietkeUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
77polBrajan MroczkowskiTREFL 1LO SOPOT – U19
78polBartosz OlechnowiczUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
79polŁukasz PadyjasekTREFL 1LO SOPOT – U19
80polFilip PółbratekTREFL 1LO SOPOT – U19
81polOlaf Rarowski-GecklerTREFL 1LO SOPOT – U19
82polMiłosz ToczekTREFL 1LO SOPOT – U19
83polPatryk WojtykaUNIWERSYTET GDAŃSKI TREFL SOPOT
84polTomasz ZawistowskiTREFL 1LO SOPOT – U19
85polKacper ZiółkowskiTREFL 1LO SOPOT – U19
86polThijs BraamTREFL 1LO SOPOT – U19
87polGustav GruchalaTREFL 1LO SOPOT – U17
88polDaniel GrzejszczykTREFL 1LO SOPOT – U17
89polAntoni JuraszewskiTREFL 1LO SOPOT – U19
90polDawid KsionekTREFL 1LO SOPOT – U17
91polFilip ŁączTREFL 1LO SOPOT – U17
92polNikodem RatkowskiTREFL 1LO SOPOT – U19
93polDanyil SerdiukovTREFL 1LO SOPOT – U19
94polFilip TymańskiTREFL 1LO II SOPOT – U17