You are currently viewing Przełom listopada i grudnia pod znakiem 2LKosz i U17

Przełom listopada i grudnia pod znakiem 2LKosz i U17

W ostatnim tygodniu listopada i pierwszym grudnia swoje mecze rozegra Trefl II Sopot. W weekend czekają nas też spotkanie Trefla 1LO Sopot U17.

W środę w Toruniu Trefl II Sopot będzie nadrabiać ligowe zaległości. Przed żółto-czarnymi trudne zadanie – ekipa z grodu Kopernika z bilansem 7-3 plasuje się na 8. miejscu w tabeli, a w hali UCS UMK wygrał 4 z 5 dotychczas rozegranych spotkań. Początek spotkania o 20:00. Trzy dni później podopieczni Michaela Łydkowskiego zagrają kolejny mecz. W sobotę w Hali 100-lecia podejmiemy Profi Sunbud PKK 99 Pabianice. Tak jak sopocianie, tak i przeciwnicy mają na swoim koncie cztery zwycięstwa. Liderem zespołu z województwa łódzkiego jest Patryk Zawadzki, który przeciętnie notuje ponad 13 punktów na spotkanie. Start meczu punkt 14:00. Zapraszamy na trybuny!

Już w piątek swój mecz rozegra Trefl 1LO Sopot U17. Ekipa Marcina Stefańskiego będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę i pokonać u siebie Gdyńską Akademię Koszykówki II. Żółto-czarni będą faworytem – przeciwnicy jak na razie zwyciężyli tylko raz. Rywalizacja zostanie zainaugurowana o 16:30.